
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 74.25 MHz |
| Frequency Stability | 15 ppm |
| Frequency Tolerance | 15 ppm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Supply Voltage | 1.8 V to 3.3 V |
| Supply Current | 8.1 mA |
| Output Format | CMOS |
| Base Resonator | Crystal |
Stock: 384
Distributors
pcbx
Unit Price$0.88838
Ext.Price$0.88838
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.88838 | $0.88838 |
| 10 | $0.70829 | $7.08290 |
| 25 | $0.64394 | $16.09850 |
| 50 | $0.58543 | $29.27150 |
| 100 | $0.53224 | $53.22400 |
| 300 | $0.50445 | $151.33500 |
| 500 | $0.47811 | $239.05500 |
| 1000 | $0.44960 | $449.60000 |
